glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

Lifestyle

Agnieszka Bobrukiewicz – założycielka christinegranville.pl. Kobieta, która “ożywiła” historię Krystyny Skarbek

Krystyna Skarbek potrafiła w ułamku sekundy zmienić bieg historii XX wieku. Także czas, a w zasadzie krótka wizyta w kawiarni, zadecydowała o tym, że Agnieszka Bobrukiewicz poznała życiorys agentki Churchilla. Choć kobiety te dzieli stulecie, nie sposób nie dostrzec wspólnych cech.

Dwie kobiety, jeden cel

Agnieszka Bobrukiewicz na co dzień pracuje w zdominowanej przez mężczyzn branży paliwowej. To nauczyło ją, jak walczyć o swoje i bez względu na presję czasu podejmować odpowiedzialne decyzje. Kilka lat temu Agnieszka Bobrukiewicz podczas zagranicznej podróży służbowej po raz pierwszy usłyszała o Krystynie Skarbek. Krótka wizyta w kawiarni w Salzburgu stała się początkiem marki Christine Granville.

Agnieszka Bobrukiewicz zainspirowała się tą silną kobietą, bo sama świat zaczęła podbijać w wieku 16 lat, kiedy to podjęła swoją pierwszą pracę. Dziś jest dojrzałą i świadomą siebie kobietą, która świetnie odnajduje się jako marketingowiec w międzynarodowym biznesie. Czas jest dla niej na wagę złota, bo równocześnie rozwija swój projekt i wspiera inne kobiety Tak, jak ważną rolę w życiu agentki Churchilla odgrywał czas, tak samo jest w przypadku Agnieszki Bobrukiewicz.

Agnieszka Bobrukiewicz i zegarki Christine Granville

Jak przełożyć niezwykłą historię Krystyny Skarbek na współczesne czasy? Agnieszka Bobrukiewicz postanowiła to zrobić poprzez połączenie filozofii marki Christine Granville z mentoringiem dla kobiet (którym zajmuje się od lat). Część ze sprzedaży przekazywana jest bowiem na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. W ten sposób Agnieszka Bobrukiewicz tworzy społeczność niezwykłych pań, które pomagają sobie w realizacji biznesowych marzeń.

A że większość z nas to perfekcjonistki, nie inaczej mogło być w przypadku samych zegarków. Agnieszka Bobrukiewicz – założycielka christinegranville.pl – przygotowała ponad 100 propozycji logo marki oraz ponad 50 projektów swojego produktu. Najważniejsza była jednak historia Krystyny Skarbek. Dlatego wybrano symbol z herbu jej rodziny, a sam zegarek przybrał klasyczną prostokątną formę. W ten sposób Agnieszka Bobrukiewicz stworzyła unikatowy produkt klasy premium. Na tym jednak nie koniec. Marka szanuje nie tylko historię, ale i środowisko naturalne, dlatego zegarki Christine Granville dostępne są z paskami produkowanymi z wegańskiej skóry.