glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

stroje erotyczne
Lifestyle

Stroje erotyczne – jak przekonać do nich partnerkę?

Elegancka bielizna lub stroje erotyczne to idealny sposób na podniesienie temperatury w sypialni. Niestety, nie każda kobieta jest zwolenniczką frywolnych tekstyliów. Jeśli dla mężczyzny to ważny fetysz, warto przekonać partnerkę do małych eksperymentów. Jakie argumenty mogą zdziałać cuda?

Mity o pozornej bierności kobiet

Przez lata panie uchodziły za tę część duetu damsko-męskiego, która w życiu erotycznym nie powinna przejawiać inicjatywy. Zainteresowanie erotyką uchodziło za niemoralne, więc kobiety, które nie zgadzały się z tą opinią, wolały o tym głośno nie mówić. Współcześnie stroje erotyczne nie kojarzą się z podejrzanymi miejscami, ponieważ z powodzeniem można je zakładać we własnej sypialni. Badania pokazują, że coraz więcej kobiet przekonuje się do tej kategorii bielizny, choć bywają sceptyczne wyjątki. Jak pogodzić niechętną przebierankom kobietę z partnerem, który marzy o erotycznych ciuszkach na swojej ukochanej?

Raj dla wzrokowca

Mężczyźni uwielbiają pobudzać swoją wyobraźnię poprzez doznania wzrokowe. Wiele kobiet obawia się przenikliwego spojrzenia mężczyzny w chwilach intymnych, a stroje erotyczne potęgują ten strach. Wzrokowiec kojarzy im się z kimś, kto błyskawicznie wyłapie dodatkowe kilogramy lub mniej jędrną skórę. Tymczasem panowie patrzą bardzo selektywnie. Skupiają się na damskich krągłościach, ale bez przeliczania w głowie BMI partnerki. Kochają erotyczne detale, więc przebieranki paradoksalnie sprzyjają kobietom o niskiej samoocenie. Mężczyzna zapatrzony w koronkę, tasiemkę lub sznureczek nie będzie w stanie dostrzec dodatkowej fałdki. W takiej sytuacji umknie mu nawet radykalna zmiana koloru włosów partnerki.

Od niewinnych detali aż po stroje erotyczne

Jednym ze skutecznych sposobów na przekonanie kobiety do przebieranek jest stopniowe oswajanie z erotycznymi tekstyliami. Warto najpierw kupić czerwone piórko do gry wstępnej. Niewinny gadżet raczej zyska stuprocentową akceptację, można go potraktować jako trampolinę do kolejnych zakupów. Jeśli mężczyzna marzy o ukochanej w stroju króliczka, warto namówić ją do założenia zabawnych uszu. Kwestią czasu będzie, jak dołoży do nich pończochy z pasem, a wreszcie seksowne body, jako uzupełnienie całości. Mniej zdecydowanym paniom warto przedstawić propozycje kostiumów. Decyzja o tym, jaki wybrać, będzie po stronie kobiety.

Stroje erotyczne stanowią miłą atrakcję w życiu intymnym. Warto z niej korzystać co jakiś czas choćby dla przełamania miłosnej rutyny.