glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

piersiówka
Lifestyle

Piersiówka z grawerem – pomysł na prezent nie tylko dla mężczyzn

Wybór prezentu dla bliskiej osoby może niektórym sprawić spore trudności. W sklepach niby spory wybór, ale w rezultacie i tak nie wiadomo co wybrać. Warto zatem postawić na nieoczywiste i wyjątkowe rozwiązania, takie jak piersiówka z grawerem. Jest to upominek, który wbrew pozorom sprawdzi się nie tylko w przypadku mężczyzn, ale również kobiet, które cenią sobie kreatywne pomysły.

Dla kogo piersiówka z grawerem?

Piersiówka od razu kojarzy się z typowo męskim upominkiem. W końcu to właśnie faceci lubią tego typu gadżety i co najważniejsze, chętnie ich używają.  Z tego rodzaju prezentu z pewnością ucieszy się dziadek, tata czy mąż. Możliwość personalizacji poprzez umieszczenie na nim napisu pozwoli na zachowanie wspomnień zawsze przy sobie, co również jest zdecydowaną zaletą takiego upominku. Okazuje się jednak, że piersiówki z grawerem równie dobrze sprawdzą się jako prezent dla kobiety. Na jaką okazję? Wszystko zależy od naszej kreatywności. Wieczór panieński? Na piersiówce można wygrawerować zabawny, rymowany napis. Urodziny siostry? Doskonale sprawdzi się grawer prosto od serca, który już zawsze będzie przypominał o potędze siostrzanej miłości. Babcia czy mama także powinny być zadowolone z tej wyjątkowej personalizacji i będą doskonale wiedziały w jaki sposób piersiówki używać. O wykorzystanie piersiówek z grawerem również nie musimy się martwić. Wyjście w góry, wycieczka za miasto czy najzwyklejsza domówka – wszędzie tam, ten niewielki przedmiot doskonale spełni swoją rolę.

Piersiówka z grawerem – czy to się przyda?

Prezent ten może wydawać się jedynie symbolicznym podarunkiem, które będzie ładnie wyglądał na półce z pamiątkami. Zdecydowanie tak jednak nie jest. Piersiówka z grawerem to wbrew pozorom bardzo przydatny i praktyczny podarunek. Zrozumieją to przede wszystkim miłośnicy wycieczek górskich. Dlaczego? Nie ma nic przyjemniejszego niż herbatka z „prądem” na szczycie góry w chłodny, jesienny dzień. Piersiówka sprawdzi się również podczas domówki, na które niejednokrotnie uczestnicy sami przynoszą alkohol. Zdecydowanie nie jest to zatem prezent tylko „na ozdobę”.

Obdarowywanie prezentami sprawia radość, ale niejednokrotnie sam wybór podarunku może przysporzyć trudności. Niektóre upominki sprawiają wrażenie oklepanych lub po prostu nieprzydatnych. Warto zatem postawić na rozwiązania, które łączą w sobie zarówno cechy estetyczne, jak i użytkowe. Piersiówka z grawerem jest zatem pomysłem, który spełni oba te kryteria a w dodatku będzie zdecydowanie wyjątkowy i niepowtarzalny.