glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

Lifestyle

Jak używać wibratora? Poradnik nie tylko dla początkujących!

Temat masturbacji dawno przestał budzić zgorszenie, a o sposobach na samozaspokojenie otwarcie mówią już nie tylko mężczyźni. Coraz większą popularnością wśród kobiet cieszą się wibratory. Korzystasz z towarzystwa swojego „przyjaciela” już dłuższy czas? A może dopiero zaczynasz? Koniecznie sprawdź, jak używać seks zabawki, by czerpać maksymalną przyjemność!

Orgazm w kilku krokach

Kobiety o orgazmie mówią niechętnie – wiele z nich podczas stosunku z mężczyzną nie osiąga go wcale. Warto pamiętać, że praktyka czyni mistrza, a odczuwanie przyjemności możesz ćwiczyć samodzielnie. Z pomocą przychodzą wibratory! Jak robić to dobrze i skutecznie? Podpowiadamy!

Korzystanie z wibratora wymaga wprawy!

To prawda – prawidłowe korzystanie z wibratora wymaga wprawy, a tę osiągniesz, regularnie trenując. Niestety – nie wystarczy tylko umieszczenie seks zabawki w pochwie, by reszta stała się sama. Zdradzamy, co musisz robić – krok po kroku!

1. Znajdź odpowiednie miejsce

Sesja z wibratorem to czas dla Ciebie – właśnie dlatego powinnaś zadbać o miejsce, w którym będziesz czuła się pewnie, bezpiecznie i swobodnie. Zwłaszcza jeśli liczysz na spektakularny orgazm. Na szczęście masz dowolność – możesz to zrobić tam, gdzie masz ochotę! Dopiero zaczynasz? Najwygodniej będzie usiąść na miękkim łóżku albo kocu.

2. Pozwól sobie na swobodę

Jesteś tylko Ty i Twój erotyczny „przyjaciel” – możesz, a nawet musisz pozwolić sobie na swobodę! Oddychaj spokojnie, rozluźnij się, nie spinaj ciała. Reaguj na bodźce tak, jak podpowiada Ci ciało! Pamiętaj – wibratory są po to, być mogła nauczyć się, jaka penetracja sprawia Ci przyjemność. Zanim jednak do niej dojdzie, pozwól sobie na grę wstępną – sama ze sobą!

3. Pieść się

Pieść się, zanim jeszcze zdejmiesz bieliznę! Możesz dotykać się przez materiał – to zupełnie inna jakość doznań, – szybko przekonasz się, że wcale nie gorszych! Powoli zsuń majtki, nie przerywając pieszczot. Możesz to robić jedną ręką lub oburącz. Jeśli postawisz na jedną, w drugiej ściśnij swojego przyjaciela – za chwilę go poczujesz!

4. Skorzystaj z lubrykantu

Zanim wibrator znajdzie się wewnątrz Ciebie, koniecznie użyj lubrykantu! Bezpieczny preparat zintensyfikuje doznania i pozwoli Ci poczuć jeszcze więcej! Dodatkowy poślizg to także większa przyjemność podczas pieszczot palcami!

5. Reguluj moc, zmieniaj rytm

Jesteś początkująca? Na szczęście wibratory zostały wyposażone w możliwość regulacji mocy! Zacznij od najsłabszej, dozuj sobie doznania, zwiększaj i zmniejszaj moc, zmieniaj rytm, wkładaj i wyciągaj zabawkę – jednym słowem – słuchaj swojego ciała!

6. Daj sobie czas!

Pierwsza sesja z wibratorem nie przyniosła oczekiwanego efektu? Nie zniechęcaj się i daj sobie czas! Poświęć swojemu ciału dodatkowe godziny, pieść je, wkładaj i odkładaj wibrator, postaw na fantazje erotyczne i… osiągnij orgazm! Pamiętaj – trening czyni mistrza!