glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

zaffiro
Moda i uroda

Poczuj się piękna – zabieg Zaffiro

Niezaprzeczalnie każda kobieta choć raz zastanawiała się nad skutkami upływających lat. Pragnienie wiecznej młodości czy też nieskazitelnej skóry to nic nadzwyczajnego. W obecnych czasach takie pragnienie nie musi pozostać jedynie w sferze marzeń. Dzięki dostępnym rozwiązaniom, zadbana i odświeżona skóra jest na wyciągnięcie ręki. Ponadto, takie rezultaty nie muszą być osiągnięte przy pomocy chirurgicznej ingerencji.

Idealna propozycja

Propozycją, która wydaje się idealna jest zabieg ZAFFIRO, który bazuje na termoliftingu twarzy czy też ciała. Jest to zabieg szczególnie polecany dla osób pragnących odzyskać jędrną oraz elastyczną skórę, która pozbawiona będzie wszelkich zmarszczek. Znakomite efekty zabiegu ZAFFIRO są niezwykle szybkie przy jednoczesnym braku skutków ubocznych.

Urządzenie ZAFFIRO jest nowoczesnym rozwiązaniem marki Estelougue, którego działanie bazuje na emitowaniu promieniowania podczerwonego IR. Zabieg opiera się na odpowiednim dobraniu długości fal, których zadaniem jest rozgrzanie głębokich warstw skóry, przy jednoczesnym chłodzeniu warstwy wierzchniej skóry. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg ZAFFIRO jest całkowicie bezbolesny. Ważnym jest wyjaśnienie w czym dokładnie pomaga takowe rozgrzanie konkretnych warstw skóry, otóż tkanki, które zawierają włókna kolagenowe w zetknięciu z procesem pogrzania ulegną skurczeniu do swej oryginalnej wielkości. W rezultacie takiego działania skóra będzie wyglądać na znacznie młodszą, dzięki poprawionej elastyczności oraz dzięki wygładzeniu zmarszczek.

Dla kogo odpowiedni byłby takowy zabieg?

Otóż, zabieg ZAFFIRO odpowiedni będzie dla osób, które zauważyły na swej skórze pierwsze oznaki starzenia. Wspomniany zabieg będzie wskazany dla osób powyżej 25 roku życia, ze względu na fakt, iż w owym wieku włókna kolagenowe mogą ulec procesowi starzenia się. Dodatkowym aspektym przemawiającym na korzyść zastosowania wspomnianego zabiegu jest sytuacja utraty wagi, w wyniku czego skóra traci swą jędrność.

Zabieg ZAFFIRO wykonywany jest w oparciu o indywidualne potrzeby. Co za tym idzie, zastosowana temperatura podczas zabiegu zostanie precyzyjnie dobrana pod względem wrażliwości skóry czy też samego celu, w jakim owy zabieg jest stosowany. W zależności od stanu skóry, profesjonaliści określą przewidywaną ilość potrzebnych zabiegów. Osoby decydujące się na zabieg mogą cieszyć się końcowym efektem odmłodzenia już po 3-6 miesiącach po wykonaniu zabiegu czy też po całej serii zabiegów. Podczas wykonywania zabiegu ZAFFIRO każdy może czuć się bezpiecznie ze względu na profesjonalne podejście oraz bezbolesny przebieg całego procesu.