glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

Dom Lifestyle Zakupy

Ciekawe niecodzienne gadżety

Każdy z nas lubi niecodzienne gadżety. Pomysłowość ludzka nie zna granic i o wielu przedmiotach nawet nam się nie śniło, a z pewnością ułatwiłyby codzienność. Zapraszam do zapoznania się z kilkoma z nich.

Maska do spania z głośnikiem

Maska do spania z wbudowanym głośnikiem przyda się w podróżach. Ułatwi to przesypianie podróży, a będziemy za nią wdzięczni szczególnie przy długich trasach. Pomoże nam w zrelaksowaniu się przy dźwiękach naszej ulubionej muzyki. Ciemność, która da nam maska, pomoże nam zregenerować siły.

Płetwa syrenki

Jak już jesteśmy przy podróżach, warto przyjrzeć się płetwom syrenki. Może umilą nam czas spędzony nad wodą? Będą też idealnym oraz niecodziennym prezentem dla dzieci. W końcu wiele z nich marzy, żeby być syrenką, a dzięki takim płetwom chociaż połowicznie spełni się ich marzenie. Trzeba będzie poświęcić chwilę na naukę pływania w nich, ale potem z pewnością będziemy mieli niezapomniany czas.

Uniwersalny kabel

Żyjemy w czasach, w których trudno sobie poradzić bez telefonu. Przysparza to problemy. Nie zawsze jesteśmy w stanie uratować znajomych, lub oni nas, ładowarką, ponieważ różne telefony mają różne wejścia. Są na rynku dostępne ładowarki z kilkoma końcówkami – np. z Micro USB, Typ C oraz do iOS. Nosząc taki gadżet, nieraz uratujemy naszych przyjaciół i zyskamy ich wdzięczność.

Rękawiczki do ekranów dotykowych

Każdy z pewnością choć raz denerwował się brakiem odzewu ekranu, gdy w zimę, w rękawiczkach, starał się zrobić coś na telefonie. Niestety, ekrany nie chcą współpracować z osobami noszącymi rękawiczki. Z racji tego, można znaleźć wiele różnych wariantów rękawiczek, w których bez problemu możemy używać telefonów. Przy niskich temperaturach jest to wyjątkowo przydatne. W końcu nie trzeba narażać dłoni na mróz.

Papier toaletowy z nadrukiem

Jeśli odpowiednio poszukamy, możemy znaleźć wiele rodzajów papierów toaletowych, które z pewnością zainteresują naszych gości. Nadrukiem mogą być m. in. banknoty, drut kolczasty czy karty. A jeśli potrzebujemy rozrywki w toalecie, możemy wybrać rolkę z nadrukiem sudoku lub labiryntem. Wariantów jest tak dużo, jak dużo jest naszych pomysłów.

Rękawiczki dla par

A może szukasz czegoś, co przyda się Tobie i Twojej drugiej połówce? Wiele par chciałoby się wygodnie trzymać z ręce, gdy wychodzą gdzieś razem. Jest to uciążliwe szczególnie w zimowe wieczory. Z pomogą mogą przyjść rękawiczki dla par – w jedną z nich wkładamy swoją rękę, a w drugą swoją i partnera. Posiadając taki ciekawy gadżet, niska temperatura nie przeszkodzi Wam w bliskości.