glassini.pl

blog lifestyle – moda, uroda, dom, praca, zdrowie

fryzjer Warszawa i Gdańsk
Moda i uroda

Fryzjer. Warszawa i Gdańsk – 2 lokalizacje Hairmate, które warto znać!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Hairmate zapewnia dwie lokalizacje, w których usługi świadczy fryzjer. Warszawa i Gdańsk to dwa równorzędne centra fryzjerstwa, w których doświadczeni profesjonaliści zajmą się Twoimi włosami! Sprawdźmy, jakie atrakcje czekają na nas w każdym z nich:

  1. Hairmate Warszawa
  2. Hairmate Gdańsk
  3. Co poza strzyżeniem może zaoferować fryzjer?

Jeżeli planujesz metamorfozę fryzury w jednym z tych miast, Hairmate będzie doskonałym wyborem! Przeczytaj artykuł i odkryj, co możesz zyskać z pomocą tej marki.

Hairmate Warszawa

W Warszawie fryzjer pracujący w barwach Hairmate może przyjąć Cię aż w czterech lokalizacjach! Salony fryzjerskie znajdują się na Powiślu, Mokotowie, Żoliborzu oraz Ochocie. W każdym z nich specjalista z radością zajmie się Twoją fryzurą. Klienci Hairmate mogą wybierać pomiędzy wieloma pozycjami z cennika. Do najpopularniejszych należą:

  • strzyżenie damskie oraz męskie
  • trymowanie brody
  • modelowanie i upięcie włosów
  • przedłużanie włosów różnymi metodami

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z usług Hairmate mam dla Ciebie świetną wiadomość – z okazji pierwszej wizyty masz szansę otrzymać aż 15% zniżki na wszystkie usługi! Pełną ofertę warszawskich salonów fryzjerskich Hairmate znajdziesz pod adresem https://hairmate.pl/warszawa/.

Hairmate Gdańsk

Na równi z salonami ze stolicy w rankingu popularności plasuje się gdańska placówka Hairmate, w której również obowiązują zniżki dla nowych klientów. Jeżeli jesteś teraz w Trójmieście i pragniesz zmienić swoją fryzurę – skieruj się na ulicę Leśmiana i oddaj swoje włosy w ręce tutejszych specjalistów. Podobnie jak w Warszawie, fryzjer w Gdańsku również zaoferuje Ci wymienione w poprzednim akapicie usługi. Ich pełną listę znajdziesz na stronie https://hairmate.pl/gdansk/.

Co poza strzyżeniem może zaoferować fryzjer?

Jeżeli chcesz przejść metamorfozę wyglądu i zwykłe strzyżenie to dla Ciebie za mało, dobrze byłoby rozważyć koloryzację! Jest ona oferowana przez wszystkie omawiane w tym artykule salony fryzjerskie. Każdy z pracujących w nich fryzjerów zarówno na terenie Warszawy, jak i Gdańska służyć będzie pomocą w kwestii doboru odpowiedniego do stylu i odcienia skóry koloru farby.

Fryzjer może również pomóc Ci w pielęgnacji włosów – jeżeli jest taka potrzeba, zaoferuje odpowiednią kurację, np. Olaplex. Regularnie powtarzane zabiegi pielęgnacyjne dadzą niesamowity efekt – Twoja fryzura zmieni się nie do poznania nawet bez ingerencji nożyczek! Zdrowe, odpowiednio odżywione włosy zaczną samoistnie o wiele lepiej się układać, zadziwiając tym samym Twoich najbliższych.