Dla kogo Glassini
Okulary dla kierowców

Okulary dla kierowców

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym

Idealne dla kierowców. Ile razy jadąc samochodem w słoneczny dzień, gdy słońce zaszło za chmurę musiałeś podnosić swoje słoneczne okulary na czoło, bo zrobiło się za ciemno i męczyłeś oczy? Ile razy wjeżdżając „ze słońca” w las musiałeś podnosić okulary, bo było za ciemno? Przypominamy, że okulary fotochromowe nie „działają” w samochodzie (szyby odbijają promieniowanie UV, które pozwala reagować soczewkom fotochromowym). Teraz sam decyduj, jak mocno masz przyciemnione okulary, bez konieczności ich ciągłego zdejmowania i nakładania. Okulary Glassini zapobiegają „męczeniu się” oczu oraz odbijaniu refleksów światła.

Okulary sportowe

Okulary sportowe, dla aktywnych

Dzięki ergonomicznemu kształtowi, specjalnemu wykończeniu gumowaną powierzchnią, zastosowanej technologii oraz masie – zaledwie 120 g, okulary Glassini są idealnym uzupełnieniem ekwipunku sportowego. Antypoślizgowe wykończenie gumowaną powierzchnią, dodatkowe akcesoria takie jak gumki na zauszniki i rewelacyjna funkcja przyciemniania powodują, że okulary nasze znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach sportu i aktywności fizycznej. Funkcja ALAs – Automatic Light Adjustment System, pozwala zmienić tryb manualny na automatyczny – twoje okulary będą się zachowywać jak fotochromy, ale dużo szybciej reagują na zmianę natężenia światła.

Okulary ochronne dla podróżników

Okulary Dla Podróżników

Zwiedzania atrakcji turystycznych, już nie musisz przerywać ciągłym podnoszeniem i ściąganiem okularów przeciwsłonecznych. Zmienne warunki nie będą Cię już rozpraszać. Nasze okulary możesz i powinieneś nosić zawsze. Filtry UV typu A,B i C, wbudowany filtr polaryzacyjny oraz unikalna funkcja przyciemniania soczewek powoduje, że masz wszystko, co powinny mieć - najlepsze okulary przeciwsłoneczne. Okulary z 7-stopniowym systemem przyciemnienia idealnie sprawdzają się dla podróżników oraz turystów, narażonych na szkodliwe promieniowanie UV.

Okulary rowerowe

Okulary na rower

Idealne okulary dla osób jeżdżących rekreacyjnie na rowerze. Specjalnie przystosowane rozwiązania technologiczne czy tworzywa, z których zrobione są oprawki zapobiegają ześlizgnięciu się ich z twarzy. Jazda na rowerze wymaga, by nic ci nie wpadło do oka i aby jazda była jak najbardziej przyjemna. Nie ma znaczenia gdzie właśnie jesteś - las, pole, ulica, słońce, chmury, cień - zawsze dostosujesz jednym „kliknięciem” najbardziej komfortowy dla twoich oczu poziom przyciemnienia szkieł. W czasie jazdy spraw, aby Twoje okulary ochronne były jak najbardziej komfortowe. Nie musisz już wozić i wymieniać szkieł w zależności od warunków pogodowych.

Gadżety technologiczne

Funkcjonalne gadżety dla miłośników nowinek technologicznych

Jeżeli uwielbiasz gadżety i lubisz podążać za nowinkami i trendami technologicznymi oraz cenisz sobie wyróżnianie się z tłumu - to są okulary dla Ciebie. Glassini zaskarbią sobie Twoje zaufanie, a dzięki unikalnej funkcjonalności już nigdy nie wrócisz do klasycznych okularów przeciwsłonecznych. Soczewki Glassini tworzone są w oparciu o najnowsze japońskie technologie. Konstrukcja szkieł jest wzorowana na rozwiązaniach znanych z telewizorów LCD. Okulary Glassini to 7 poziomów przyciemniania, automatyczne wyłączanie i polaryzacja.

Okulary wędkarskie

Okulary wędkarskie

Nie ważne czy nad ranem (wschodzące nisko słońce) czy w ciągu dnia - dzięki poziomowi przyciemnienia dopasujesz jasność by nie męczyć wzroku. Co więcej, filtr polaryzacyjny wyeliminuje tak męczące dla oczu odbicia od powierzchni lustra wody. Wiemy jak ważne dla wędkarzy są detale, dlatego proponujemy oprawki w kolorze KHAKI.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywnie plików cookie.