O firmie Glassini
Firma kiedyś
Glassini wczoraj
Firma dziś
Glassini dzisiaj
Firma w przyszłości
Glassini jutro

Okulary przeciwsłoneczne Glassini. Kilka słów o nas

Naszą misją jest łączenie nowoczesnego designu z najnowszą technologią. Sukcesywnie monitorujemy rynek by dostarczać produkty, które oprócz walorów estetycznych - są szalenie praktyczne, komfortowe i przydatne w aktywnym spędzaniu czasu.

Specjalizujemy się w krótkich kolekcjach między innymi okularów przeciwsłonecznych, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na jakość za rozsądną cenę. Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości. Pracujemy z młodymi i utalentowanymi projektantami. Wybieramy dla Państwa tylko to, co najlepsze. Inspiracją są dla nas podróże i aktywne spędzanie czasu.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach. Używamy wysokiej jakości soczewek oraz tworzywa do oprawek. Rozwijamy segment dla ludzi aktywnych, dlatego wkrótce linia produktów w wykorzystaniem paneli „solarnych”. W niedalekiej przyszłości kolekcja t-shirt’ów z najwyższej jakości cienkiej uszlachetnianej bawełny... ale tylko z kieszonkami.


Nasza filozofia

Zgodnie z naszą filozofią, dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować najwyższej jakości produkty.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze i pozwala nam stwierdzić z dumą, że „Kto raz zdecyduje się zostać naszym klientem i założy okulary Glassini już nigdy nie będzie chciał ubrać innych”. Pozwól nam pomóc Ci zadbać o Twój najdrogocenniejszy skarb jakim jest Twój wzrok.


Cud widzenia

Wzrok to zmysł bardzo indywidualny, każdy człowiek widzi swoje otoczenie inaczej - świadomie lub podświadomie. Czasami wzrok nas mami - są to złudzenia optyczne. Te fascynujące zjawiska wydają się przeczyć zasadom fizyki. Wzrok jest fascynujący! Zobacz komu polecamy Glassini.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywnie plików cookie.